AWYEN 2012 yılında kurulan %100 Türk sermayeli, Doğrudan Satış Sistemi, sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Doğrudan Satış Sistemi sektörüne başlamadan önce tekstil sektöründe; 1998 yılında İstanbul’da kurulan ISTANBUL INTER TEKSTIL, İngiltere’deki kendi markası MODO için üretim yapmak üzere kurulmuş ve geçen 14 yılda İngiltere’ye yaptığı ihracat oranlarıyla ITKIB ihracat rekortmenleri listesindeki yerini sağlamlaştırmıştır. Aylık, 450.000 adetlik kapasitesiye sahip olan İnter Tekstil şu anda sadece kendi markasına değil, İngiltere’deki başlıca mağaza zincirlerine de ihracat yapmaktadır. Amacı, ürün yelpazesini genişleterek daha geniş kitlelere hitap eden ürünlerle pazar payını arttırmak, aynı zamanda bunu yaparken ‘doğru kalite doğru fiyat’ ilkesinden asla ödün vermemektedir. Mikrofiber, giyim vs tekstil ürünlerinin üreticisi olan ISTANBUL INTER TEKSTIL, bu sektördeki deneyimini AWYEN markasıyla Doğrudan Satış Sistemi alanında da kanıtlayıp piyasa şartlarında minumum fiyatlar ve maksimum kaliteyle siz değerli temsilcilerimize maksimum kazançlar hedeflemektedir.

    AWYEN kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini; yenilikçi, dinamik, profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek hedeflerine hızla ilerlemektedir. AWYEN doğrudan satış sektöründeki çalışmalarına daha yoğun bir ilgi göstererek, kısa sürede dünya pazarına açılarak Doğrudan Satış Sistemi sektöründe ülkemizin adını uluslararası platformda temsil etmeyi hedeflemektedir.

    AWYEN dinamik yapının gerektirebileceği her türlü değişime hızlı reaksiyon verebilecek esneklikte çalışmalarını sürdürerek, gerek ulusal gerekse uluslararası gelişmeleri yakından takip etmektedir.

    Yenilikleri ve ihtiyaçları önceden tespit ederek, sürekli kendisini yenileyen şirketimiz, mutlak müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

    Vizyonumuz oldukça basit - insanların daha iyi bir hayat sürmesi için her gün çok çalışıyoruz. Geleceğe yönelik ürünler ve olanaklar sunmak, küresel toplumla cömert paylaşımlarda bulunmak suretiyle, insanlara potansiyellerini keşfetmeleri ve hedeflerine ulaşmaları için yardımcı olarak, vizyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

    İşimizdeki mükemmeliyet taahhüdümüz, insanlar ve yaşadıkları toplumlara gösterdiğimiz ihtimam ve çevreye yönelik duyarlılığımızla gurur duyuyoruz. Saygınlığımız, işimizin başarısından daha değerli olup amaç iş yapmış olmak değil, doğru olanı yapmayı taahhüt ediyoruz.Başarımız sadece elde ettiğimiz cirolarla değil ,elde edeceğimiz SAYGI ,GÜVEN ,GÜVENİRLİLİKLE değer kazanır ve artar.

    TEMEL İLKEMİZ; insanların kendi geleceklerini belirleme ÖZGÜRLÜĞÜ ilkesini daima destekleyecek, AİLELERİNİ korumaya ve onları korumaya yönelik zaman ve kaynakları sağlamaktır. AWYEN, bunlara ek olarak kişilere daima UMUT etme ve gösterdikleri çabayla orantılı olarak ÖDÜL alma olanağını daima sunacaktır. Diğer bir tutkumuz ise kadınlarımızı ve ailelerimizi eğitmek, hayatlarına ışık tutmak ve başarılarını takdir etmektir.

    AWYEN, kurucuları arasında işbirliğinden başlayarak, iyi ilişkiler konseptini temel alarak kurulmuş bir şirkettir. Kurucu aileler, çalışanlar ve Serbest Temsilciler arasındaki ilişkiler şirketin özünü teşkil eder.

    Güçlü ve güvenilir ilişkiler aynı zamanda AWYEN iş modelinin temel unsurudur; zira müşterilerimiz için avantaj teşkil eder: yüksek seviyede kolaylık ve kişisel iletişime dayalı mümkün olan en iyi müşteri hizmeti. Derin ürün bilgisi ve müşterilerin ihtiyaçlarının algılanması sayesinde, serbest temsilcilerimiz gerek ürünler, gerekse AWYEN işinin başlatılması ile ilgili olsun, her bir kişiyle tek tek ilgilenirler.

    Her şahsın kişisel değerini önemsiyoruz. Dolayısıyla AWYEN sosyal sorumluluklar üstlenir. Yaşadığımız toplumda ve iş yaptığımız toplumlarda kurumsal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız sosyal sorumluluk projelerine aktif katılımda bulunarak, bu anlamda fark yaratmamıza yardımcı olurlar.

    AWYEN, özgürlük ve serbest girişimciliğin savunucusudur. AWYEN iş imkanı herkese kendi bağımsız profesyonel işini kurma ve kişisel çabaları oranında başarılı olma fırsatını sunmaktadır. AWYEN, serbest girişimcilerini adil bir ücretlendirme sistemi, güçlü ve yüksek kaliteli ürün gruplarıyla destekler.

    Doğrudan Satış Sistemi, sayesinde oluşturduğumuz ekonomik değeri ekibiyle paylaşmak ve AWYEN'i bir yaşam kültürü haline getirmek

Doğaya saygılı, öncü ve nitelikli ürünler ile insanların konfor ve rahatlığını arttırarak, yaşam kalitelerini yükseltmek

Müşterilerin ve çalışanların tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak ve memnuniyetlerini artırmak

Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak

Mevcut ve yeni ürünleri ile faaliyet bölgelerinin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak

Doğrudan satış sektöründeki gelişmelere katkıda bulunmak

Üretim, satış ve hizmet faaliyetlerini sürekli geliştirmek

Bu amaçları çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğu kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek

    AWYEN, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla mikrofiber ürünlerden giyime, bujiteriden gıda takviyelerine, makyajdan cilt bakımına, fonksiyonel ev gereçlerinden mutfak ürünlerine, evinizin ve aile fertlerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok farklı ürünü katalogta toplayarak size sunar.

    Cazip fırsatların ve akıllı alışverişin yeni adresi olan AWYEN, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürün ve hizmetlerle daha iyi bir yaşamı sizlerin beğenisine sunuyor.

    Hedeflerinize ulaşmanıza önem verir ve sizi bunun için cesaretlendirir. Başarı kendiniz ve aileniz için ek gelir kazanmak, yüksek seviyede tatmin sağlamak, sevdikleriniz için daha iyi bir yaşam sağlamak veya bunlardan tamamen farklı bir şey ifade edebilir. Hedefleriniz tamamen size bağlıdır.

    Bizimle hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Sponsorunuzdan alacağınız desteğin yanı sıra, AWYEN size birinci sınıf eğitim, pazarlama, ürün ve müşteri desteği sağlar.

    Dahası, ürünlerimizin her biri AWYEN Müşteri Memnuniyeti Garantisi kapsamındadır. Siz veya müşterileriniz herhangi bir üründen makul bir kullanım sonrasında tam olarak memnun olmadığınız takdirde, ürünü iade edebilir ve ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.

    Aynı zamanda sizi destekleyecek, cesaretlendirecek ve size tavsiyelerde bulunabilecek AWYEN SATIŞ TEMSİLCİ 'lerinden oluşan bir grubun da parçası olacaksınız. Bu ekibin ayrılmaz parçalarından biri de işe başlamanızda size yardımcı olacak ve işiniz süresince sizi eğitecek olan sponsorunuzdur.

    İşinizi kendi başınıza yürütürsünüz, ama asla yalnız kalmazsınız.

    AWYEN yanınızda olduğu sürece, kendiniz için belirlediğiniz hedeflere hızla ulaşabilirsiniz!

    Adım 1: Öğren. Ürünlerinizi gerçek anlamda tanımanın tek yolu, onları kullanmaktır. Bu ürünlerin size ne gibi faydalar sağlayabileceğini bilmeniz, bu ürünleri müşterilerinize çözüm olarak sunarken büyük önem taşımaktadır.

    Adım 2: Satış. Ürünlerle ilgili bilgileriniz arttıkça, AWYEN işiniz çerçevesinde sunduğunuz ürünlere ihtiyaç duyan kişileri tespit etmeye başlayacaksınız. Perakende satış AWYEN işiniz çerçevesinde para kazanmanın en kolay yoludur.

    Adım 3: Temsilci. Sunduğunuz ürünler, birçok arkadaşınızın aradığı çözümleri sağlar. Hedeflerine ulaşmada kendilerine yardımcı olacak bir iş arayışında olan bazı arkadaşlarınız için ise AWYEN iş fırsatı oldukça cazip bir seçenek oluşturabilir. Bu arkadaşlarınıza sponsorluk yaptığınız takdirde, onların yarattığı iş hacmi için siz de ödüllendirilirsiniz. AWYEN işi bu kadar kolaydır.AWYEN kendi işiniz için hemen bugün kayıt olun.

    Kendi işinizi kurarken size yardım etmemize izin verin!

    AWYEN işinize başlamak için, AWYEN satış temsilci, (AWYEN ST) olarak kaydolmanız gerekmektedir.

    Kayıt olarak, AWYEN işinizi tescil eder ve AWYEN Satış ve Pazarlama Planı dahilinde kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

    İşimiz insanlarla kurulan bağlantılardan ibarettir. Bir AWYEN Serbest Temsilci tanıdığınız var ise AWYEN işinin kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmede size nasıl yardımcı olabileceği konusunda kendisiyle konuşabilirsiniz.

    Müşteri Hizmetleri: Herhangi bir konuda (örneğin; kayıt, yenileme, iş veya ürün bilgileri gibi) sorunuz olduğunda, Müşteri Hizmetleri departmanımız size yardımcı olacaktır.

    Pazarlama: Satış girişimlerinizi katologlar, internet siteleri ve broşürlerle destekler ve işinizi büyütmenize yardımcı oluruz.

    Sipariş İşlemleri: Siz ürünlerin satışını yapın, gerisini bize bırakın.

    Eğitim: Bağımsız işinizi başarıyla büyütebilmeniz için gereken bilgileri sizlerle paylaşmaktayız.

    Hedeflerinizi ve hızınızı siz belirlersiniz. Bizler başarılı olmanız için daima yanınızda oluruz.

    Başarı sizin için, kendiniz ve aileniz için ek gelir kazanmak, daha yüksek seviyede tatmin sağlamak, sevdikleriniz için daha iyi bir yaşam sağlamak veya bunlardan tamamen farklı bir şey ifade edebilir; hedefleriniz tamamen size bağlıdır.

    İş sizin işiniz -- kontrol de size ait.

    AWYEN web sitesindeki kendi kişiselleştirilmiş iş yönetim merkezinizden işinizi yönetebilir, satış miktarlarınızı kontrol edebilir, ürün siparişi verebilir ve işinizi yenileyebilirsiniz.

    Şirketimiz çok çalışmanın ödüllendirilmesi gerektiğine inanır.

    Kısaca ifade etmek gerekirse, AWYEN Satış ve Pazarlama Planı sizi ve ürün satışı yapmaları için sponsorluğunu üstlendiğiniz satış temsilcilerini ödüllendirir. Aşağıdaki şekillerde kazanç sağlayabilirsiniz:

    Müşterilere yapılan ürün satışları üzerinden perakende kâr marjı.

    Sponsorluk yaptığınız grubun satışlarının puan değerleri bazında aylık ve yıllık liderlik primleri ve diğer nakit ödüller, hediye puanlar ve teşvik hediyeleri.

Kampanya Açıklaması
Kampanya Açıklaması