Nasıl üye olurum?

    Sistemimize üye olabilmek için mutlaka bir referans göstermelisiniz. Sitemizdeki "Üye Kayıt" bölümüne girip, üyelik formunda istenen bilgilerinizi doldurarak üye olabilirsiniz.

Ne gibi ürün çeşitleriniz var?

    Ev, Mutfak, Kozmetik, Giyim, Bitkisel, Aksesuar, Temizlik olmak üzere 6 ana ürün grubunun yanı sıra birçok kategoriden 700'e yakın ürün çeşidi satışınız için sunulmuştur. Sürekli artan ürün çeşitleri ile çok geniş bir ürün gamına sahip olan sistemimiz sayesinde hem kendi alışverişinizi indirimli yapacak, hem de satışlarınızı çok rahat gerçekleştirebileceksiniz. Tüm ürün çeşitlerimizi görmek ve sipariş verebilmek için www.awyen.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Ürün fiyatları nasıl? Piyasa şartlarına uygun mu?

    Ürün fiyatlarımız piyasa fiyatlarının üzerinde değildir. Piyasa değerinde sizlere satış için sunulmaktadır. Yani katalog satış fiyatları kesinlikle satılabilir şekilde belirlenmiştir. Bunun yanı sıra, ürünleri temsilci özel fiyatıyla aldığınızda piyasanın da altında alışveriş yaparak kendi ihtiyaçlarınızı uygun fiyata temin etmiş olursunuz. Fiyat politikamız gereği sisteme koyduğumuz ana kalemlerde ekonomik ürün gruplarımız da mevcuttur. Yani herkesin kullandığı ürünlerin her kesimin bütçesine göre satışını yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla ödeme seçeneğiniz güvenilir mi?

    Sistemimizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası vardır. Ayrıca Kredi Kartı ödeme sistemimiz en son ve en güvenli teknoloji olan 3D Secure ödeme sistemidir. Gerek kişisel bilgileriniz gerekse kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kimsenin eline ulaşmamaktadır. Sitemizde ve sistemimizde üst düzey güvenlik sağlanmıştır.

Neden üyelik formunda TC kimlik numaramız isteniyor? Hesap bilgilerimizi de veriyoruz, ne derece güvenlidir?

    Sizin adınıza fatura kesebilmemiz için mutlaka vergi numaranız ya da TC kimlik numaranız gerekmektedir. Sadece fatura kesebilmek için bu bilgi sizden istenmektedir. Gerek TC kimlik numaranız gerekse banka bilgileriniz sizin için risk taşımamaktadır.

Kargo masrafları kime ait?

    Temsilci olduktan sonra vereceğiniz siparişlerde 100 TL ve üzeri tüm siparişleriniz için kargo masrafları şirkete aittir. 100 TL altındaki siparişlerde ise Türkiye’nin her yerine sabit kargo ücreti alıcıya aittir.